Koostöö

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

Eestis õpetab ja koolitab loomamassööre Eesti Massaaži- ja Teraapiakool.

Koostöö: alates 2023 jaanuar annan loomamassööride kursuse raames õpilastele koera üldmassaaži teooria ja praktika tunde.

Eesti Massööride Liit

Eesti Massööride Liit on MTÜ, kes esindab kutsetunnistusega massööre. Liidu eesmärgiks on tagada Euroopa kvalifikatsiooninõutele vastavate massööride ja massaažiterapeutide kutseeksamite korraldamine ja kutse andmine.

Missiooniks on kaitsta liikmeskonna huve tööturul ning seista selle eest, et massaažiteenust Eestis osutaksid haritud spetsialistid.

Koostöö: alates 2023 aasta augusti kuust  kuulun liidu juhatusse.

 


Terve Koer koerahoid

Terve Koer koerahoid on personaalne hoiuteenus sinu koerale, kus luuakse võimalus nautida turvalist ja lõbusat keskkonda kodustes tingimustes!

Koostöös Terve Koer OÜ-ga saame pakkuda hoidu ja massaaži käsikäes 🙂

Koertekool Sõprus

Koertekool Sõprus on Sauel, Harjumaal tegutsev koertekool, kelle missiooniks on anda koeraomanikule piisavad teadmised, kuidas luua usaldusel põhinev suhe oma koeraga ning kuidas õpetada eluks vajalikke oskusi.

Koostöö: hoolitsen Sõprus koertekooli agility treeningkoerte kehade eest – olen koeraomanikele viinud läbi koolituse teemal “Koera keha ja lihashooldus” ning teatud koerad on juba ka pikema ajalised kliendid.

 


Nekmar (koeratoit)

Nekmar Pets Nutrition, kõrgkvaliteediline koera- ja kassitoit. Nekmar bränd on loodud Horvaatias ühtede edukaimate koeraekspertide poolt, kellele kuulub maailmas tuntud akitade kennel Nekmar. Eestis esindab ja toob antud brändi maale kennel Lakebrook.

Koostöö: kasuta koodi “healingtouch” ja sul on võimalik soetada Nekmar koera- või kassitoitu -5% soodustusega!

Scroll to Top