Minust

Tere tulemast minu kodulehe!

Minu nimi on Evelin Tähepõld ja tegutsen koertemassöörina alates 2022 aasta oktoobri kuust. Loomamassööri eriala alghariduse olen omandanud Eesti Massaaži- ja Teraapia koolis.

Õpinguid loomamassöörina alustasin 2021 aasta sügisel, millele eelnes pikk “mõtte periood” – kas olen endas kindel, kas hakkan sellel erialal tööle, kas kliente oleks piisavalt. Hirme, kõhklusi ja kahtlusi oli palju. Kuid nüüd, vaadates tagasi otsuse tegemise hetkele, olen rohkem kui õnnelik, et end usaldasin; rohkem kui õnnelik, et sellele teekonnale sattusin!

Peale kutsetunnistuse omistamist alustasin koheselt tööga ning täiendan end järjepidevalt ka erinevate täiendkoolituste näol.  

Täiendkoolitused:

2023, jaanuar (Viljandi) – “Koerte esmaabi”, juh. Raidy Mägi, DVM 

2023, aprill (Tallinn) – “Koerte toortoitumine”, juh. Piret Kannike

2023, mai (Tartu) – “Koera lihashoolduse ABC”, juh. füsioterapeut Kairi Agan

2023, oktoober (Tallinn) – “Dog massage”, Tampereen Koirahierojakoulussa & Funktionaalinen Eläinterapiakeskus, õp. Virpi Turunen, Päivi Kilponen

2024, märts (Tampere, Soome) – “Dog Massage special technics”, Tampereen Koirahierojakoulussa & Funktionaalinen Eläinterapiakeskus, õp. Virpi Turunen, Päivi Kilponen

Minu esimesteks klientideks olid kuldsed retriiverid ja mops, kelle kõigi juures käin regulaarselt tänaseni.

 

Võibki vist väita, et põhilised koeratõud, kes minu käe alla jõuavad on kuldsed retriiverid, austraalia lambakoerad ning border collied.

Pane tähele! Otseloomulikult on oodatud massaaži kõik koerad, olenemata tõust 🙂

 

Tänaseks päevaks olen läbi viinud ligi 500 massaaži seanssi. Minu püsikliendid on erinevates Eesti maakondades ja linnades, sh. Tallinnas, Harjumaal, Pärnus, Pärnumaal, Tartus, Elvas ja Tartumaal.

 

Võta minuga julgelt ühendust ja küsi massaaži kohta lisa!

“Evelin on hästi tore ja väga soe inimene. Koertega on ta kannatlik ja rahulik.

Peale sessiooni toob välja koera keha seisundi ja juhib tähelepanu, mis võimlemisharjutustele võiks järgenavl perioodil rohkem tähelepanu pöörata. 

Minu koerad on suured Evelini fännid! 🙂

PS. Mitme koera omanikuna on minu jaoks väga suur boonus ka mõistlik hind.”

Chilli, Nero, Kreisi ja Kersti

Scroll to Top